Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft - jak zrobić baner (sztandar), wzory sztandaru

Wykonanie sztandaru.

Sztandar (1) w Minecraft wytworzymy z sześciu bloków wełny (także barwionej) oraz jednego patyka. Jeżeli posiadamy Minecraft Java Edition, ustawiony baner pojawi się na mapie. W ten sposób możemy oznaczyć naszą bazę.

Sztandar tworzymy na stole rzemieślniczym. Gotowy przedmiot przeciągamy do paska szybkiego dostępu. Aby umieścić w świecie baner, należy skierować wzrok w wybrane miejsce, wybrać sztandar i wcisnąć PPM. Baner zawiesimy na ścianie lub postawimy na gruncie.

Korzystanie z krosna

Za pomocą krosna możemy nałożyć w każdym momencie wzór na sztandar. Przyczepiony baner zniszczmy, aby trafił z powrotem do ekwipunku. Zdobądźmy także jedną sztukę barwnika dowolnego koloru. Kolejny krok to wytworzenie krosna, które zbroimy z dwóch desek oraz dwóch linek.

Gotowe krosno umieszczamy w świecie. W pierwszym slocie krosna umieszczamy sztandar (2), a w drugim barwnik (3). W trzecim slocie należy umieścić wzór sztandaru (4), o ile go posiadamy.

Kolejny krok to wybór w lewej części okna jednego z kilkunastu dostępnych wzorów, który chcemy umieścić na banerze. Jeśli efekt końcowy nam odpowiada, przeciągamy gotowy baner (5) do ekwipunku.

Wzór sztandaru

Wzór sztandaru wytwarzamy łącząc jedną kartkę papieru z wybranymi przedmiotami w ekwipunku lub na stole rzemieślniczym. Wzorami mogą być: pnącze, blok cegły, zaczarowane jabłko, margaretka, czaszka creepera i czaszka mrocznego szkieletu. Dwa ostatnie przedmioty to rzadkie łupy po pokonanych przeciwnikach.

Następnie: Minecraft - stojak na zbroję, jak wytworzyć

Spis treści: Minecraft - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Minecraft - jak zrobić ciasto

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły