Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metro Exodus na konsole za 79 zł w Media Expert

Spora obniżka.

W sieci sklepów Media Expert można aktualnie nabyć Metro Exodus w cenie obniżonej o 40 zł. Za najnowszą odsłonę postapokaliptycznej serii zapłacimy 79 zł - w wersji na PS4 i Xbox One.

Poniżej odnośniki do sklepu.Metro Exodus zadebiutowało w lutym 2019 roku. To pierwsza odsłona serii, w której deweloperzy oddali graczom do dyspozycji półotwarty świat. Bohaterowie przemieszczają się pociągiem przez zniszczony wojną nuklearną świat, zatrzymując się w kolejnych lokacjach.

Ponownie wcielamy się w Artema i raz jeszcze mamy do czynienia z grą FPS z elementami survival horroru. Nie brakuje przeciwników ludzkich i zmutowanych stworzeń, a gracz może się zarówno skradać, jak przyjąć standardowy dla strzelanek sposób działania.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze