Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect 2 - Akta: Mistrzyni złodziejstwa

Rekrutacja Kasumi Goto.

Akta: Mistrzyni złodziejstwa to jedno z zadań głównych w Mass Effect 2. Odblokowuje się już na początku rozgrywki, zaraz po ukończeniu prologu. W ramach tej misji musisz dostać się na Cytadelę i znaleźć Kasumi Goto, mistrzynię złodziejstwa, która może dołączyć do twojej drużyny.

W pierwszej kolejności wejdź na mapę galaktyki i wykorzystaj przekaźnik masy by dotrzeć do Mgławicy Węża (1). Zbliż się następnie do Cytadeli (2) i wyląduj na stacji.

Na potrzeby tej misji możesz wybrać dowolną drużynę - nie będziesz tutaj walczył. Gdy tylko wylądujesz na stacji, wejdź w interakcję z banerem reklamowym (3). Z listy dostępnych opcji dialogowych wybierz „Milczenie jest złotem”.

Rozpocznie to długą konwersację z Kasumi Goto, twoim tutejszym celem. W trakcie rozmowy kobieta poinformuje cię o skoku, w którym będziesz musiał jej pomóc w przyszłości - co odblokuje zadanie lojalnościowe Kasumi: Wykradzione wspomnienia. Po rozmowie Kasumi dołączy do twojej drużyny i powrócicie na pokład Normandii, kończąc to zadanie.

Poprzednio: Mass Effect 2 - Horyzont

Spis treści: Mass Effect 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mass Effect 2 - Akta: Zabójca

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze