Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze łatają Mass Effect 2 w wersji Legendary. Patch poprawia sporo błędów

Oświetlenie, obiekty, a nawet mruganie.

Fanowska aktualizacja dla Mass Effect Legendary Edition ukazała się już kilka miesięcy po premierze, łatając szereg błędów, którymi nie zajęli się sami deweloperzy. Teraz pora na podobny projekt dla Mass Effect 2.

Mogło się wydawać, że już samo odświeżenie przez BioWare powinno wyeliminować większość bugów, jednak lista wprowadzonych zmian i poprawek jest całkiem imponująca. Mod pobrać można za darmo z serwisu Nexus.

Twórcy zajęli się głównie kosmetycznymi kwestiami: korygowaniem oświetlenia, poprawnym ustawieniem lewitujących rekwizytów i obiektów, łataniem dziur w architekturze, literówkami w tekście i tak dalej.

Są jednak także nieco bardziej interesujące pozycje, jak usunięcie ludzkich rąk z niektórych modeli asari, możliwość mrugania męskich przedstawicieli rasy quarian, czy też poprawne umundurowanie kobiet na Normandii.

Zajęto się również DLC. Dla przykładu, w rozszerzeniu Overlord pojazd Hammerhead „podczas wydobywania surowców nie wyje już jak nieumarły potwór”, a w Lair of the Shadow Broker nie znikają ciała postaci niezależnych.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze