Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man z PlayStation powróci w Midnight Suns

Chodzi o aktora podkładającego głos.

Spider-Man pojawi się w powstającej strategii Marvel’s Midnight Suns. Okazuje się, że choć to inna wersja postaci niż ta, którą widzieliśmy w grach studia Insomniac Games, w bohatera wcieli się aktor znany z cyklu wydawanego na PlayStation.

Udział Yuriego Lowenthala potwierdził Jake Solomon, dyrektor kreatywny projektu, w wywiadzie dla serwisu VGC. Deweloper podkreślił, że dla twórców ze studia Firaxis Games mężczyzna jest idealnym kandydatem do roli pajęczego herosa.

W tej samej rozmowie zapewnił, że Spider-Man pojawi się również w Midnight Suns na konsolach Xbox. Do tej pory nie było to jasne - prawa do postaci posiada bowiem Sony. Przykładowo bohater trafił do Marvel’s Avengers, ale tylko na platformach PlayStation.

Solomon wyjaśnił, że nigdy nie było problemów z dołączeniem herosa do powstającej strategii. Dodał, że twórcy nie wyobrażali sobie produkcji bez Petera Parkera i jego żartów, które powinny rozładować napiętą atmosferę w „mrocznej” fabule.

Marvel’s midnight Suns ukaże się 7 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze