Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mapa Nuketown powróci w Call of Duty: Black Ops 3

W nakładzie premierowym.

W trybie sieciowym strzelanki Call of Duty: Black Ops 3 ponownie pojawi się popularna mapa Nuketown, w nieco zmienionej postaci.

Lubiana przez graczy lokacja zostanie przeniesiona w realia 2065 roku, wraz z „odświeżeniem” zapewniającym możliwość skorzystania z nowych systemów rozgrywki, przygotowywanych przez Treyarch dla tegorocznej odsłony cyklu.

Activision oferuje nowe Nuketown (stylizowane na Nuk3town) jako dodatek do zamówień przedpremierowych, więc jeśli chcemy zwiedzić mapę już 6 listopada - w dniu debiutu gry - należy wcześniej zakupić produkt.

Warto jednak zauważyć, że cały nakład premierowy ma zostać uzupełniony o kody upoważniające do pobrania mapy, więc niekoniecznie trzeba decydować się na preorder - wystarczy szybko udać się do sklepu po wydanie pudełkowe.

Wydawca dodaje, że Nuketown zarezerwowane jest dla PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie wspomniano o dostępie do lokacji na PS3 i X360.

Grafika koncepcyjna

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze