Skip to main content

Mamy złoto! The Callisto Protocol gotowe do premiery

Można spać spokojnie w oczekiwaniu na koszmar.

Jeszcze kilka dni temu fani zasypywali twórców The Callisto Protocol pytaniami o to, czy gra zadebiutuje w terminie. Teraz wiemy już, że gra jest na najlepszej ścieżce do grudniowej premiery.

Z radością ogłaszamy, że The Callisto Protocol jest w złocie! W imieniu wszystkich w Striking Distance Studios dziękujemy za wsparcie i ekscytację. Nie możemy się doczekać, aż zmierzycie się z horrorem czekającym w Black Iron Prison 2 grudnia” - napisali twórcy na Twitterze.

To, że gra „znajduje się w złocie” nie oznacza co prawda, że jest ukończona w stu procentach. Tytuł może wymagać jeszcze ostatnich szlifów, a być może i łatki premierowej. Terminem tym określa się zwykle produkt gotowy, by wysłać go do tłoczni i rozpocząć produkcję płyt, które w pudełkach trafią do sklepów.

Niemniej jest to potwierdzenie, że premiera The Callisto Protocol jest niezagrożona, a gra niemal na pewno trafi do sklepów i na nasze maszyny w planowanym terminie, czyli już 2 grudnia tego roku. Twórcy wspominali już wcześniej, że nie spodziewają się żadnych opóźnień. Podkreślali też, że na konsolach obecnej generacji pojawi się tryb wydajności oferujący 60 klatek na sekundę.

Zobacz także