Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 otrzymała darmowe stroje dla głównego bohatera

I szereg innych poprawek.

Wśród przeróżnych zarzutów pod adresem Mafii 3 wymieniano niekiedy brak możliwości przebrania głównego bohatera, który przez całą kampanię biegał w ciuchach prosto z Wietnamu - do teraz.

Na wszystkie platformy sprzętowe trafiła bowiem spora łatka, która obok poprawek wydajności i błędów wprowadza właśnie możliwość zmiany stroju Lincolna Clay'a. Aby dostosować wygląd, należy ukończyć misję Coś, co muszę zrobić, po czym wrócić do kryjówki lub dowolnego przejętego obiektu.

Gustowny Lincoln

Dostępny jest między innymi gustowny garnitur, sam podkoszulek, kurtka bez rękawów, czarna skóra, strój kierowcy wyścigowego czy też pełny mundur z Wietnamu - z hełmem włącznie. Kilka możliwości prezentuje poniższy zwiastun.

Od dnia premiery - 7 października - deweloperzy pracują także nad wyeliminowaniem szeregu innych problemów, których w grze na pewno nie brakuje. Najnowsze poprawki opublikowano wraz ze strojami.

Usprawniono interfejs, odbicia na samochodach, ładowanie danych i ogólną wydajność - czytamy na oficjalnej stronie. Do tego poprawki w oprawie audio, a także rozwiązanie kłopotów z uszkodzonymi zapisami rozgrywki czy misjami pobocznymi Cassandry.

Prace trwają. Twórcy zaplanowali trzy płatne rozszerzenia. Pierwsze - „Gaz do dechy!” - skupi się na historii skorumpowanego szeryfa, naprzeciwko którego staje gracz. Motywem przewodnim są szybkie samochody i była miłość Lincolna - Roxy Laveau.

„Znak czasów” podejmuje tematykę rytualnych mordów, dokonywanych na terenie miasta. Ostatni z dodatków - „Niedokończone sprawy” - zaprezentuje dawnego rywala z Wietnamu. Lincoln Clay będzie musiał się z nim zmierzyć.

Deweloperzy przygotują też kilka innych darmowych dodatków, które wprowadzą nową broń i modyfikacje samochodów. Będą też nowe wyścigi samochodowe.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze