Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - Bon appetit: restauracja, ochrona dona

Rozdział 13, w którym wybieramy się z szefem na lunch.

Po zakończeniu sprawy z whisky w rozdziale Ważna sprawa rozpocznie się kolejne Intermezzo z zeznaniami Tomma. Po jego zakończeniu bohater otrzyma zadanie polegające na towarzyszeniu Salieriemu do restauracji. Po rozmowie wsiądź do auta i pojedź z szefem do wybranego punktu.

W trakcie posiłku lokal zostanie zaatakowany przez oddział ludzi Morellego. Kiedy uzyskasz kontrolę nad bohaterem udaj się w lewo i rozpraw się z pierwszym przeciwnikiem. Przebiegnij przez kuchnię i załatw drugiego mafiosa (1).

W kolejnym pomieszczeniu dobrze jest uzupełnić zapasy amunicji (2) oraz skorzystać z apteczki (3) lub zapamiętać jej położenie, jeśli zostałbyś ranny.

Wyjdź na podwórze i rozpraw się z kolejną grupą rywali. Dwóch będzie na dole (4), jeden na balkonie (5), a kolejny nadbiegnie po chwili z prawej strony (6).

Udaj się do zaułka z prawej, ukryj się za osłoną i zacznij ostrzeliwać nadbiegających wrogów (7), po czym kieruj się w stronę ulicy.

Kiedy tam dotrzesz wyjrzyj za narożnik i wystrzelaj gangsterów (8) na ulicy. Po pozbyciu się wszystkich wsiądź z donem do auta i pojedź do domu Carla.

Po scence wybiegnij za Carlem i podążaj za nim stale, omijając po drodze napotkane przeszkody. Na samym końcu, po wbiegnięciu w uliczkę, zastrzel ściganego mężczyznę (9).

Następnie: Mafia 1 - Wszystkiego najlepszego: parowiec, broń, zamach

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Ważna sprawa: parking, eskorta ciężarówki

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze