Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 opóźniona - premiera remake'u we wrześniu

Pierwszy gameplay w lipcu.

2K Games i studio Hangar 13 poinformowały o opóźnieniu premiery remake'u pierwszej części serii Mafia. Gra ukaże się 25 września na PC, PS4 i Xbox One. Pierwotnie miała trafić do sprzedaży miesiąc wcześniej.

Twórcy tłumaczą, że powodem przesunięcia debiutu jest pandemia koronawirusa, która spowolniła prace nad pozycją. Deweloperzy uświadomili sobie, że ukończenie tytułu w dotychczasowym terminie stawało się coraz trudniejsze.

„Ten projekt był od samego początku owocem naszej pasji. Wielu z naszych pracowników tworzyło też oryginalną Mafię, a wszyscy chcą mieć pewność, że nowa wersja będzie godna tego ponadczasowego klasyka. Doceniamy waszą cierpliwość i zrozumienie” - napisano w komunikacie.

Zobacz: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Ogłoszono jednocześnie, że 22 lipca odbędzie się prezentacja pierwszych fragmentów rozgrywki, choć dokładna godzina wydarzenia nie jest znana. Na razie w mediach społecznościowych opublikowano 15-sekundowy zwiastun.

Mafia: Ostateczna Edycja (jak nazwano remake) powstaje od podstaw. Gra zaoferuje nie tylko odświeżoną grafikę, ale także dodatkowe treści i elementy rozgrywki - w planach są opcje, które pozwolą zmienić surowość policji i wybrać jeden z dwóch odmiennych modeli jazdy.

Źródło: Mafia

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze