Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - data premiery i zwiastun ogromnej gry

Klockowa adaptacja Gwiezdnych Wojen.

Warner Bros. ujawniło datę premiery wielokrotnie opóźnianego LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - gra ukaże się 5 kwietnia na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Opublikowano też trailer wyjaśniający założenia rozgrywki.

Twórcy podkreślają, że to największy projekt z duńskimi klockami. Pozycja przedstawi bowiem wydarzenia ze wszystkich epizodów słynnej sagi, począwszy od „Mrocznego widma” po „Skywalker. Odrodzenie”.

Zobacz: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Przypomnijmy, że są już gry LEGO, bazujące na pierwszych siedmiu filmach spod szyldu Star Wars. Nowa produkcja jest więc jednocześnie próbą odświeżenia starszych tytułów - w planach między innymi przeprojektowana walka z precyzyjniejszym celowaniem i systemem osłon.

Autorzy przygotowują też podział na klasy postaci, wśród których znajdą się Jedi, bohater, adept Ciemna Strona Mocy, złoczyńca i łowca nagród - każda z unikalnymi zdolnościami do rozwijania w toku zabawy. Do tego mnóstwo bohaterów z dziewięciu filmów.

Odwiedzimy szereg planet, pomiędzy którymi przemieścimy się statkiem kosmicznym, zaś podczas podróży weźmiemy udział w międzygwiezdnych bitwach. Poza głównym wątkiem fabularnym nie zabraknie wielu zadań i aktywności pobocznych.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze