Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Wyspa Luke'a

Zobacz, gdzie szukać sekretów w epilogu kampanii fabularnej.

W celu odnalezienia minizestawów i czerwonego klocka na obecnym etapie należy podejść do niego jeszcze raz w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o admirała Ackbara dostępnego po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. Oprócz tego przyda się postać potrafiąca niszczyć pęknięte ściany (np. Hurid-327 do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, prawa strona).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Minizestaw #1 - po rozpoczęciu zadania użyj haka na chwytaku na pojemniku stojącym na górze ekranu (obrazek powyżej). Następnie z klocków stwórz pierwszy minizestaw.


Minizestaw #2 - na lewo od miejscu startu jest mały staw (obrazek powyżej), do którego wskocz np. Ackbarem. W nowej lokacji trafisz prosto do sekretu.


Minizestaw #3 - na prawo od miejsca startu znajdziesz drzwi, które zniszcz mieczem świetlnym (obrazek powyżej). W ten sposób dotrzesz do kolejnej znajdźki.


Minizestaw #4 - po przejściu na platformę z prawej strony przepaści. Przejdź jeszcze w prawo, przeskocz po jednym filarze na małą wysepkę, a potem po minizestaw na górze ekranu.


Minizestaw #5 - w wodzie na prawo od minizestawu #4 znajduje się zatopiony obiekt. Wyjmij go z niej korzystając z mocy (obrazek powyżej), a potem składając klocki w minizestaw.


Minizestaw #6 - aby zdobyć ten minizestaw musisz zniszczyć trzy drzewka. Pierwsze z nich jest na prawo od startu (obrazek powyżej). Drugie jest na szczycie schodów, które muszą być trzymane przez jednego z partnerów (na prawo od minizestawu #8), a trzecie na prawo od Luke'a (przed pękniętą ścianą z minizestawem #10).


Minizestaw #7 - po dotarciu do kamiennych schodów z prawej strony. Zanim wejdziesz po nich na górę zwróć uwagę na otwór z lewej (obrazek powyżej). Rzuć w niego kijem, a potem wskocz na następnego i przeskocz do wnęki z minizestawem.


Czerwony klocek - po odblokowaniu przejścia z głazów dotrzesz do miejsca, gdzie trzeba przepchnąć we dwie osoby platformę z klockami. Na lewo od niej znajduje się miejsce, gdzie użyj mocy (obrazek powyżej). Po odblokowaniu małego przejścia przejdź przez nie, a trafisz wprost na czerwony klocek.


Minizestaw #8 - na lewo od podwójnego uchwytu dla Chewbakki jest wnęka z klockami, na których użyj mocy (obrazek powyżej).


Minizestaw #9 - na dole, na lewo przed ostatnimi schodami prowadzącymi do Luke'a. Na końcu drogi znajdziesz złote klocki, które zniszcz np. szturmowcem ciężkozbrojnym (obrazek powyżej). W ten sposób dotrzesz do kolejnego minizestawu.


Minizestaw #10 - na prawo od polany z Lukiem znajduje się pęknięta ściana (obrazek powyżej). Zniszcz ją np. Huridem-327 i podnieś ostatnią znajdźkę.


Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Najnowsze artykuły