Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Jurassic World - premiera 12 czerwca

Jest też nowy trailer.

Firma Warner Bros. Interactive poinformowała, że LEGO Jurassic World zadebiutuje 12 czerwca tego roku.

Nie, to nie Battlefield

Platformy docelowe dla kolejnej odsłony „klockowej” serii to PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Za prace ponownie odpowiada studio TT Games. Tytuł bazuje na fabule trzech pierwszych filmów „Park jurajski”, dodając do tego sceny z nowej produkcji kinowej z tej serii - „Jurassic World”.

Twórcy przygotowali 20 poziomów oraz ponad 100 postaci do odblokowania.

Jedną z nowości jest możliwość grania jako dinozaur. Po wyleczeniu triceratopsa w jednej z misji, sympatyczny zwierzak towarzyszy nam do końca poziomu, z radością rozbijając obiekty skrywające kolejne „monety”. Możemy kontrolować go bezpośrednio lub pozostawić samemu sobie.

Podobnie jak w Hobbicie, Jurassic Park odchodzi od systemu zamkniętych poziomów na rzecz większego, otwartego świata, pełnego ukrytych atrakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze