Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dinozaury z klocków w zwiastunie LEGO Jurassic World

Plus: bonusy do preorderów.

Warner Bros. Interactive opublikowało nowy zwiastun zręcznościowego LEGO Jurassic World, zapraszając fanów do zwiedzenia wyspy pełnej dinozaurów.

Jaki dinozaur?

Za prace ponownie odpowiada studio TT Games. Tytuł bazuje na fabule trzech pierwszych filmów „Park jurajski”, dodając do tego sceny z nowej produkcji kinowej z tej serii - „Jurassic World”.

Twórcy przygotowali 20 poziomów oraz ponad 100 postaci do odblokowania.

Platformy docelowe dla kolejnej odsłony „klockowej” serii to PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, 3DS i Wii U. Premiera 12 czerwca.

Wydawca ujawnił także pakiety DLC, dodawane do zamówień przedpremierowych. Posiadacze PlayStation 3 lub PS4 - kupujący tytuł w PlayStation Network - mogą liczyć na trzy postacie i jeden pojazd.

Gracze decydujący się na zakup wersji Xbox One lub Xbox 360 przez usługę Xbox Live mogą liczyć na taki sam pakiet (z innymi postaciami i autem).

Oba zestawy po premierze gry trafią do sprzedaży także jako samodzielne DLC, za ok. 5 zł za sztukę.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze