Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kreator buildów w Cyberpunk 2077 pomoże przygotować się przed dodatkiem

Planer od CD Projekt Red.

Aktualizacja 2.0 i dodatek Widmo wolności do Cyberpunk 2077 wprowadzą spore zmiany w systemie rozwoju postaci. CD Projekt Red przygotowało oficjalne narzędzie do tworzenia buildów, by gracze mogli zawczasu przygotować swoją wersję V.

Build planner” znajdziemy na oficjalnej stronie gry. Na start uspokajamy - dostępny jest także w polskiej wersji. Nowych umiejętności, a więc także i opisów, jest sporo, więc rodzime tłumaczenie się przyda. Co najważniejsze, w kreatorze znajdziemy też zdolności z drzewka „Relic”, dostępne wyłącznie w dodatku Widmo wolności. Do rozdysponowania mamy 80 atutów, wachlarz wyboru jest więc całkiem szeroki.

Zgrabnie i przejrzyście

Gotowy build możemy oczywiście zapisać, by zostawić go sobie na przyszłość lub pochwalić się przed rodziną. „Postanowiliśmy ograniczyć liczbę atutów dostępnych dla graczy, jednocześnie sprawiając, że będą miały większy wpływ na rozgrywkę. Zamiast otrzymywać niewielki bonus do obrażeń, będziecie teraz mogli odblokować różnorakie umiejętności, które całkowicie zmienią Wasz sposób gry” - tłumaczą twórcy.

Kilka przykładowych zestawów pokazano podczas wczorajszej transmisji poświęconej dodatkowi. W akcji zobaczyliśmy trzy znacznie różniące się od siebie buildy: szybkiego „bullet-time ninję”, sprytnego „netrunnera” i brutalnego „Sluggera”. Jednym z ważniejszych punktów wydarzenia był oficjalny zwiastun z postacią Solomona Reeda na pierwszym planie.

Premierę Widma wolności - pierwszego i ostatniego dodatku do Cyberpunk 2077 - zaplanowano na 26 września. Nieco wcześniej, bo 21 września, zadebiutuje darmowa aktualizacja 2.0, która ma pokazać całkowicie nowe obliczę „podstawki”. Swoimi wrażeniami po kilku godzinach z nową wersją gry podzielił się niedawno Przemek.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze