Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Idris Elba gwiazdą zwiastuna Cyberpunk 2077 Widmo wolności

Agent Solomon Reed w akcji.

CD Projekt Red zorganizowało dziś wydarzenie poświęcone dodatkowi Widmo wolności do Cyberpunk 2077. Jednym z ważniejszych punktów programu był oficjalny zwiastun z nową gwiazdą marki - Idrisem Elbą.

W końcu mamy więc okazję przyjrzeć się postaci Solomona Reeda, doświadczonego agenta Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, będącego jedną z najważniejszych postaci w dodatku. W zwiastunie obserwujemy jak wymyka się z Night City, nie wiedząc jeszcze, że czeka go prawdopodobnie najbardziej pechowa wycieczka życia. Metro okazuje się bowiem pułapką, w którą zaangażowana jest także i jego towarzyszka.

Reed nie daje za wygraną, ale pod naporem sił pada ostatecznie na ziemię. Chwilę później przeskakujemy siedem lat w przyszłość, gdzie raz jeszcze widzimy znajomą w twarz. Słyszymy też panią Prezydent, która - jak wiemy - także odegra znaczącą rolę w fabule dodatku. Również ta podróż kończy się katastrofą. Na końcu słyszymy jeszcze głos agenta Reeda, który może okazać się mniej martwy, niż się wydawało.

Dla przypomnienia, dodatek Cyberpunk 2077 Widmo Wolności zadebiutuje we wtorek 26 września, czyli już za dwa tygodnie. W tym samym miesiącu do podstawowej wersji tytułu trafi darmowa aktualizacja 2.0, skupiająca się na przerobieniu najważniejszych mechanik gry. Otrzymamy m.in. nowe drzewka umiejętności, rodzaje wszczepów oraz odświeżony interfejs. Sporych zmian doczekają się także system policji oraz sztuczna inteligencja postaci. Wszystkie wymienione atrakcje sprawdzimy osobiście już 21 września.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze