Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kooperacyjne Sword Coast Legends z datą premiery

Gra trafi też na konsole.

Gra fabularna Sword Coast Legends ukaże się 8 września na PC (Windows, Mac i Linux). Ogłoszono także wersje konsolowe PlayStation 4 i Xbox One, z debiutem w późniejszym terminie tego roku.

Drużyna w akcji

Akcja produkcji umieszczona jest w regionie Wybrzeża Mieczy z uniwersum Zapomnianych Krain, czyli w świecie znanym z hitów takich jak Baldur's Gate i Neverwinter Nights.

Prace nadzoruje Dan Tudge, reżyser Dragon Age: Origins. Grę tworzą studia n-Space oraz Digital Extremes, twórcy Warframe.

Maksymalnie czteroosobowa drużyna śmiałków wkroczy do przygód zarządzanych w czasie rzeczywistym przez Mistrza Gry, na wzór „papierowych” gier fabularnych.

To właśnie ten tryb wieloosobowy jest główną atrakcją produkcji, ale w planach jest też standardowa kampania fabularna.

Mistrzowie Gry będą nagradzani za prowadzanie interesujących kampanii. Dostaną narzędzia, za pomocą których utrudnią życie bohaterom, ale nie będzie to jedynym celem zabawy, a równie dobrze będzie można pomóc postaciom wybrnąć z trudnej sytuacji.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze