Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty. 10 minut akcji dla fanów soulslike

Obiecujący tytuł.

W sieci pojawił się nowy, 10-minutowy gameplay z obiecującego Wo Long: Fallen Dynasty. Wideo pokazuje lokacje wypełnione zielenią oraz wymagającą walkę.

Nagranie udostępniła redakcja IGN i w przeciwieństwie do niedawnych gameplayów, pokazuje ono rozgrywkę bez dynamicznych cięć, więc można w spokoju przyjrzeć się światowi i walce.

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji kojarzące się z popularną serią Dark Souls, z wysokim poziomem trudności i wrogami potrafiącymi zaskoczyć rozmiarem.

Wyprowadzanie ciosów w odpowiednich momentach będzie kluczem do sukcesu, a poprawne wykonywanie uników może zadecydować o zachowaniu życia. 10-minutowy gameplay nie stroni od pokazywania chwil nieudanych podejść, w których gracz musiał pogodzić się ze śmiercią.

Świat Wo Long ma w sobie wiele elementów fantastyki, a wszystko zostało osadzone w starożytnych Chinach. Gra zaoferuje spory asortyment broni i magiczne zaklęcia. Deweloperzy mają na swoim koncie takie produkcje, jak chociażby Ninja Gaiden czy Nioh.

Tytuł trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5 już 3 marca 2023 r. Abonenci Xbox Game Pass otrzymają dostęp do Wo Long: Fallen Dynasty w dniu premiery.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wo Long: Fallen Dynasty

Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze