Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny aktor ujawnia nazwę kodową GTA 6. Jest też tajemniczy projekt VR

Rockstar przecieka.

Rockstar ma za sobą interesujący dzień, jeśli mowa o przeciekach na temat powstających projektów, płynących prosto od aktorów głosowych. Ci najwyraźniej nie potrafią się oprzeć przed ujawnieniem, że pracują dla słynnego studia.

Pierwszy był niejaki Michael Ursu, który w swoim internetowym CV przez bardzo krótki czas wymieniał, że zajmuje się nieogłoszonym projektem VR dla Rockstar Games. Spore konsternacje wywołał fakt, że mowa właśnie o rzeczywistości wirtualnej.

Teorii jest kilka. Fani spekulują, że firma może szykować konwersję GTA 5 na urządzenia tego typu, ponieważ dawno nie wydawała słynnej produkcji w nowej odsłonie. Jest jednak także sporo głosów, według których przypomniano sobie po prostu o obiecanych już dawno temu przenosinach San Andreas na Meta Quest.

W obu tych przypadkach pozostaje jedno pytanie: skoro mowa jedynie o konwersji istniejącej gry na sprzęt VR, to po co do tego nowy aktor głosowy? Stąd część obserwatorów sugeruje, że mowa o czymś kompletnie bez związku z Grand Theft Auto.

Brzmi tajemniczo. Gdy emocje na temat Michaela Ursu opadły, w życiorysie innego aktora znaleziono równie interesujący wpis: Reggie Talley jest rzekomo zaangażowany w projekt o nazwie kodowej „Fireball”, także dla Rockstar Games. Te informacje usunięto równie szybko.

Wydawałoby się, że tutaj wskazówek jest jeszcze mniej, ale przypomnieć można, że już w ubiegłym roku identyczny wpis pojawił się w CV aktorki Natonii Monet, na cały jeden dzień. Ta także zapewniała, że zajmuje się „Fireball”, gdzie wcieli się w postać o imieniu Tamara. To samo imię bohaterki padało natomiast w wielkim przecieku danych na temat GTA 6.

Wnioski są rzekomo proste: „Fireball” to GTA 6 i znamy co najmniej trójkę aktorów, jacy pojawią się w produkcji. To wspomniani Reggie Talley i Natonia Monet, a także Dave Jackson, który już w sierpniu 2021 roku zapewniał, że pojawi się w grze jako szef policji Captain McClane (także znaleziony w przeciekach).

Wszystko to bardzo mało znane nazwiska, co jest jednak zgodne z polityką Rockstara. Największym dorobkiem może zapewne pochwalić się ten pierwszy, z rolą w serialach „The Marvelous Mrs. Maisel” czy „Powerbook III: Raising Kanan”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

GTA 6

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze