Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne poprawki w trybie sieciowym Halo: The Master Chief Collection

Łatka wkrótce dostępna do pobrania.

Halo: The Master Chief Collection doczekało się kolejnej aktualizacji na Xbox One. Twórcy wprowadzili kolejne poprawki w trybie wieloosobowym, borykającym się z większymi i mniejszymi problemami od dnia premiery w listopadzie.

Wyszukiwanie rozgrywek powinno być teraz szybsze. Usprawniono dołączanie do drużyn, a przycisk wyciszania komunikacji głosowej powinien być lepiej widoczny.

Mniejsze zmiany wprowadzono także w zawartości dla pojedynczego gracza, w tym w śledzeniu statystyk i punktowaniu poczynań. Ulepszono też ogólną stabilność obu trybów.

Pełną listę poprawek znaleźć można na oficjalnej stronie. Aktualizacja powinna być dostępna do pobrania w najbliższych dniach.

Halo: The Master Chief Collection otrzymało już cztery mniejsze i większe patche, choć gra nadal ma pewne problemy z działaniem. Posiadacze gry otrzymają za darmo - w ramach przeprosin - miesiąc abonamentu Xbox Live oraz kampanię z Halo 3: ODST, o ile zalogowali się do gry sieciowej w okresie 11 listopada - 19 grudnia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze