Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kampania z Halo 3: ODST ukaże się w odświeżonej wersji w 1080p i 60 FPS

Jako darmowy prezent dla niektórych posiadaczy Master Chief Collection.

Studio 343 Industries ogłosiło, że planuje przygotowanie odświeżonej wersji kampanii fabularnej z Halo 3: ODST, w rodzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Kampania będzie częścią Halo: The Master Chief Collection. Posiadacze kolekcji dostaną ten remaster za darmo, o ile zalogowali się do gry sieciowej w okresie 11 listopada - 19 grudnia tego roku.

Prezent ma być zadośćuczynieniem za problematyczną premierę produkcji, która jeszcze teraz trapiona jest kłopotami. W ramach przeprosin gracze otrzymają też mapę sieciową Relic z Halo 2.

Kampania z Halo 3: ODST oraz mapa Relic zadebiutują wiosną przyszłego roku. To jednak nie koniec prezentów: osoby logujące się do Halo: The Master Chief Collection w okresie 11 listopada - 19 grudnia otrzymają też darmowy miesiąc abonamentu Xbox Live Gold oraz awatar.

Relic dostaną wszyscy posiadacze Master Chief Collection, bez względu na czas zakupu.

Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, można oczekiwać, że odświeżona kampania z Halo 3: ODST będzie w przyszłości dostępna także jako płatny dodatek do Master Chief Collection.

„To było upokarzające doświadczenie i podkreśliło jako możemy - i musimy - oferować więcej fanom Xboksów na całym świecie” - napisała Bonnie Ross, szefowa 343 Industries.

Halo 3: ODST ukazało się w 2009 roku. Gracz wciela się w członków oddziału sił United Nations Space Command, podczas wydarzeń z Halo 2. Eksplorujemy między innymi ruiny miasta New Mombasa. Innowacją w tej odsłonie był tryb Firefight, gdzie zadaniem była walka z coraz trudniejszymy falami wrogów. Ta opcja zabawy nie zostanie jednak odświeżona w nowej wersji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze