Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Master Chief Collection jednak bez mikrotransakcji

Żeby wygrać, trzeba grać.

Odpowiedzialne za serię Halo studio 343 Industries ogłosiło, że rezygnuje z pomysłu na wprowadzenie mikropłatności do Halo: Master Chief Collection.

„Możemy potwierdzić, że nie będziemy dalej dążyć do monetyzacji Spartan Points w Halo: Master Chief Collection - czytamy w komunikacie. „Chcemy również wprowadzić zmiany w częstotliwości zdobywania Spartan Points i usunąć bariery, na jakie natrafiają gracze”.

„Limit 100 punktów zostanie zniesiony, punkty zostaną przyznane wstecz, a my wprowadzimy dalsze poprawki do nagród za wykonywanie wyzwań, aby uczynić je bardziej satysfakcjonującymi”.

Spartan Points to punkty przyznawane graczom za kończenie wyzwań w Halo: Master Chief Collection. Służą do odblokowywania ozdób w trybach multiplayer. Twórcy nie tylko rezygnują z płatności, ale obiecują też, że zdobywanie nowych przedmiotów kosmetycznych stanie się łatwiejsze. Miłym gestem jest przyznanie graczom punktów także za wcześniej ukończone wyzwania.

W czerwcu deweloperzy oznajmili, że zamierzają wprowadzić możliwość kupowania Spartan Points za prawdziwą gotówkę, jako alternatywa dla dla graczy, którzy nie mogą - lub nie chcą - poświęcać czasu na odblokowywanie zawartości. Pomysł spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem fanów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Halo: The Master Chief Collection

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze