Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koboldy i Katakumby kolejnym dodatkiem do karcianki Hearthstone

Z nieskończoną przygodą.

Blizzard poinformował, że Koboldy i Katakumby będą czwartym i ostatnim tegorocznym rozszerzeniem do karcianki Hearthstone. Tylko bez kradzieży świeczek!

Wśród nowości wymienić można legendarne bronie dla każdej z klas. Te znajdziemy w skrzyniach, znajdowanych w korytarzach nowej, nieskończonej przygody.

Koboldy w akcji

Pojawi się też nowe słowo kluczowe na kartach: Rekrutuj. Takie „kartoniki” natychmiast przyzywają stronników z naszej talii. Niektóre wzywają stronników, którzy spełniają określony warunek, inne rekrutują losowo wybrane jednostki.

Nie zabraknie oczywiście mnóstwa całkiem nowych kart - łącznie aż 135. Część ujawniono już na oficjalnej stronie gry.

Najważniejszą innowacją jest zapewne właśnie nieskończona przygoda. Za każdym razem, gdy zaczynamy loch, wybrana talia oraz postać będą stopniowo rosnąć w siłę.

Zadaniem jest pokonanie ośmiu bossów o rosnącym poziomie trudności, wybieranych z puli blisko pięćdziesięciu przeciwników.

W określonych momentach przygody gracze będą mieli okazję na dodanie potężnych skarbów do talii. Karty te są niezwykle mocne i dają nowe możliwości przy trudniejszych spotkaniach w lochach.

Po zakończeniu lochu otrzymamy wybór pomiędzy trzema tematycznymi grupami kart, które będzie można dodać do talii. Karty te zostaną wybrane losowo spośród motywów dostępnych dla danej klasy.

Dodatek Koboldy i Katakumby zadebiutuje w grudniu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze