Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kiefer Sutherland nowym głosem Snake'a w Metal Gear Solid 5

AKTUALIZACJA: Aktor wystąpi także w Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

Aktualizacja: Twórca serii Metal Gear, Hideo Kojima potwierdził, że głos i wizerunek Kiefera Sutherlanda zostanie wykorzystany także w Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

- Kiefer będzie zarówno w Ground Zeroes, jak i w MGS5: The Phantom Pain - przyznał Kojima w wywiadzie z serwisem GameTrailers.

*

Oryginalna wiadomość: Gwiazda serialu „24 godziny”, Kiefer Sutherland, użyczy głosu Snake'owi w Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Aktor zostanie także „twarzą” bohatera.

To pierwszy raz, kiedy David Hayter nie został wybrany do roli Big Bossa.

Hideo Kojima wyjaśnił, że Sutherlanda polecił mu przyjaciel z Hollywood - producent filmowy Avi Arad.

- To on przedstawił mnie Keiferowi Sutherlandowi. I od razu pomyślałem, dlaczego sam na to wcześniej nie wpadłem - powiedział Kojima podczas zakończonej niedawno konferencji Konami.

- Gdy tylko wyobrażam sobie Snake'a, myślę o specyficznym sposobie mówienia. Kiefer ma fantastyczny, bogaty głos, którym potrafi osiągnąć i utrzymać pewien poziom tajemniczości - wyjaśnił Avi Arad.

Sutherland powiedział, że jest podekscytowany możliwością wcielenia się w bohatera nowej części Metal Gear Solid.

- Nie jestem graczem, ale nawet ja wiem o istnieniu tej serii - powiedział aktor. - Byłem świadomy, że są to gry kultowe, mogące pochwalić się niesamowitym sukcesem.

Akcja Phantom Pain przeniesie nas do 1984 roku. Snake ma 49 lat. Sutherland jest obecnie trzy lata młodszy. Aktor użyczał już głosu w grach - Call of Duty: World at War i 24: The Game.

Poniżej cała konferencja Konami. Fragment dotyczący Metal Gear Solid 5 rozpoczyna się od około 10 minuty.

Konferencja Konami

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze