Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 4 - Przechwycenie meteolab

Natarcie regionalne: laboratorium, konsole, sterowiec.

Jest to zadanie z cyklu natarcia regionalne, które staje się dostępne po odblokowaniu terenów w pobliżu regionu o nazwie Phuyu-Kuni. Kiedy sojusznicze wojska staną na granicy z tym miejscem, to pojawi się ikona umożliwiająca rozpoczęcie misji.

Pierwszym celem jest dotarcie do wrogiego laboratorium znajdującego się wysoko w górach. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając ze zrzutu samolotowego i wlatując nad teren.

Kiedy to uczynisz otrzymasz pierwszy cel, polegający na wciśnięciu przycisku, który znajduje się na placu. Kiedy to uczynisz okaże się, że aby aktywować cały system musisz najpierw uruchomić cztery konsole.

Użyj systemu nawigacji AR, aby je zlokalizować. Postaraj się zapamiętać ich położenie chociaż w przybliżeniu, ponieważ po uruchomieniu pierwszej rozpocznie się odliczanie czasu.

Będziesz teraz musiał błyskawicznie korzystać z linki i wingsuita, żeby jak najszybciej docierać do kolejnych punktów (1). Żeby niepotrzebnie nie tracić czasu w ogóle nie koncentruj się na walce z przeciwnikami - po prostu podlatuj do konsoli, włamuj się do niej i leć do następnej.

Jeśli wyrobisz się w czasie, to zostanie zaznaczony kolejny komputer, znajdujący się w pobliżu radaru. Zanim go aktywujesz polecam skorzystać ze zrzutu samolotowego i przyzwać w ten sposób śmigłowiec.

Kiedy będziesz gotowy uruchom komputer. Kolejnym celem będzie dostanie się do sterowca lecącego nad bazą (2). Wejdź do przyzwanego wcześniej śmigłowca (3), wznieś się w niebo, a po zbliżeniu się do wrogiej maszyny wyskocz i skorzystaj z linki, żeby dotrzeć do sterowca.Najlepiej ustawić się na jego górze i przeczekać chwilę, aż sojuszniczy haker włamie się do systemów czarnej skrzynki (możliwe, że będziesz zmuszony do strącenia kilku śmigłowców wroga). Kiedy skończy misja automatycznie się zakończy.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze