Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jedno ciało to za mało - gramy w Nobody Saves the World

Nowa gra twórców Guacamelee.

DrinkBox Studios - zespół odpowiedzialny za Guacamelee oraz Severed - opublikowało kilka dni temu nową grę. Nobody Saves the World jest dostępne na konsolach Xbox oraz na PC, także w ramach usługi Game Pass.

To wciągające, lekkie i przyjemne (choć nie zawsze łatwe) RPG akcji, w którym najważniejszym elementem jest możliwość zmiany formy postaci w dowolnym momencie.

Zaczynamy jako zwykły „człowiek” bez specjalnych zdolności, ale szybko zyskujemy opcję przemiany w szczura z trującymi atakami, później w rycerza, łuczniczkę i wiele innych form.

Z czasem trafiamy do obszarów, które wymagają częstej zmiany postaci, by odpowiednio dostosowywać się do przeciwników, którzy mogą być wrażliwi na różne rodzaje ataków.

Fabuła jest prosta i zabawna, a cały świat przyjemnie kolorowy, mimo okazjonalnie makabrycznych widoków. Nobody Saves the World to z pewnością jedna z ciekawszych premier stycznia.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More Video

Najnowsze artykuły