Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jak może wyglądać nowy Unreal Tournament

Twórcy prezentują postępy w pracach.

Twórcy nowej odsłony serii Unreal Tournament - studio Epic Games - zaoferowali pierwsze spojrzenie na wczesną wersję jednego z planowanych poziomów.

Dyrektor artystyczny Chris Perna wziął udział we wczorajszym pokazie na żywo, gdzie zwiedzał tworzoną na silniku Unreal Engine 4 lokację.

Jako inspiracje deweloperzy wymieniali między innymi klasyki kina science-fiction, jak „Obcy - ósmy pasażer Nostromo” czy kosmiczny western „Odległy ląd” z 1981 roku.

- Ogólny wygląd jest czysty, co pozwoli postaciom wyróżnić się z tła - wyjaśniał Perna. - Cała gra nie będzie tak wyglądała, ale mam nadzieję, że jakość będzie podobna.

- Dla mnie Unreal i cała seria była „Batmanem” w stylu Tima Burtona. Ja chciałbym pójść z nowym cyklem bardziej w kierunku Chrisa Nolana i „Batman: Początek”... - dodał. - Coś bardziej doszlifowanego i realistycznego. Ale bez przesadzania, jak w Gears [of War - dop. red.] czy UT3, gdzie uczyniliśmy wszystko mrocznym i brudnym.

Projekt powstaje w bliskiej współpracy z fanami, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy może się ukazać. Epic Games ma nadzieję opublikować wczesną wersję testową jeszcze w tym roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze