Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa odsłona Unreal Tournament nabiera kształtów

Powoli.

Epic Games nadal rozwija kolejną odsłonę serii Unreal Tournament, zapowiedzianą po raz pierwszy w maju 2014 roku.

Deweloperzy opublikowali właśnie kolejną większą aktualizację sieciowej strzelanki, dodając między innymi tryb Flag Run. Jest też prototyp kolejnej broni, elektrycznego Lightning Rifle na dłuższe dystanse.

Flag Run łączy założenia atakowania określonych punktów oraz klasycznego przejmowania flag, z podziałem na krótsze rundy. Jak wszystko inne w Unreal Tournament - sporo może się jeszcze zmienić wraz z postępami w pracach.

Więcej detali oferuje poniższy materiał wideo oraz wpis na oficjalnej stronie:

Inne ważne nowości to usprawnienia w granatniku oraz przejście na silnik graficzny Unreal Engine w wersji 4.15, z czym wiążą się przeróżne modyfikacje w działaniu i renderowaniu.

Przygotowano lepsze „wejście” do produkcji, szczególnie dla nowych graczy, odświeżono też główne menu, gdzie można na przykład uruchomić serwery LAN.

Pełna lista jest całkiem długa: do tego poprawki w sztucznej inteligencji, innych broniach, na społecznościowych mapach, w dźwiękach i nie tylko.

Unreal Tournament nadal jest w fazie pre-alpha, ale produkcję można już pobrać za darmo i przetestować. Powstaje przy udziale społeczności.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze