Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe fragmenty rozgrywki z darmowej odsłony Unreal Tournament

Kolejny materiał od Epic Games.

Deweloperzy z Epic Games opublikowali nowy materiał wideo, w którym opowiadają o postępach prac nad nową odsłonę cyklu Unreal Tournament.

Twórcy skupiają się obecnie na dopracowaniu systemu poruszania się postaci. Większość broni jest już zaimplementowana. Wprowadzono też podstawowe efekty wizualne i podstawowe tekstury, dzięki którym lokacje nabrały kolorów.

Nie udostępniono bezpośredniego zapisu rozgrywki, na filmie widać wyłącznie monitory uczestników szybkiego starcia w trybie Team Deathmatch. Projektanci zaznaczyli, że regularnie urządzają grupowe potyczki, by na bieżąco wychwytywać różne braki.

Nowy Unreal Tournament został zapowiedziany na początku maja. Będzie darmową produkcją dostępną wyłącznie na PC i pozbawioną typowych mikropłatności. Gra powstaje we współpracy z aktywnymi członkami społeczności i autorami modyfikacji do poprzednich odsłon cyklu.

Wczesna wersja strzelanki ma ukazać się za kilka miesięcy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze