Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West - Dron badawczy: Pieśń Ziemi

Jak zdobyć?

Drony to jeden z rodzajów znajdziek w Horizon Forbidden West. Każdy dron ma w nazwie miejsce, obok którego się znajduje. Ten, o którym piszemy poniżej, znajdziesz obok osady Pieśń Ziemi.

Konkretnie, dron krąży przy ruinie na północny-wschód od osady.

Najlepiej oznacz na mapie ikonę drona, by łatwiej trafić na miejsce. Na obszarze, który patroluje dron, dostrzeżesz go w powietrzu - podświetli się na różowo (1), gdy przeskanujesz okolicę fokusem.

Żeby zdobyć tego drona, zniszcz blokadę (2) na bramie do wnętrza budynku. Za nią czeka tylko jedna, prosta do pokonania maszyna. Po jej zlikwidowaniu wskocz na mur.

Stamtąd wystarczy już tylko przejść na wystający za mur element i poczekać, aż dron (3) podleci blisko. Gdy się zatrzyma, wskocz na niego. Aloy sprowadzi go na ziemię i będziesz mógł pobrać dane.

To wszystko. W dowolnej chwili możesz wgrać dane ze zdobytego drona w swojej bazie, w sali z GAIĄ. Można to robić po misji Kulrut z wątku głównego.

Następnie: Horizon Forbidden West - Dron badawczy: Ziemia Niczyja

Spis treści: Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze