Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy na świetnym zwiastunie. Fani uniwersum będą zachwyceni

Magiczny świat z lotu ptaka.

Hogwarts Legacy (w Polsce jako Dziedzictwo Hogwartu) doczekało się nowego zwiastuna. Możemy na nim zobaczyć część postaci, które potem zapewne poznamy w grze oraz rzucić okiem na niektóre atrakcje, jakie nas czekają.

Na opublikowanym materiale śledzimy lot sowy, która musi dostarczyć najwyraźniej bardzo ważny list. Zwierzak przelatuje przez różne części zamku, w tym korytarze oraz wielką salę. Zobaczymy przechadzającego się po zamku Sir Nicolasa - ducha opiekuńczego Griffindoru - oraz niejaką Profesor Weasley, czyli najprawdopodobniej przodkinię Rona, Ginny i reszty rodziny.

W kolejnych scenach ptak przelatuje między innymi przez Zakazany Las, gdzie trafia na grupę uczniów walczących z potworami oraz staje się celem ataku czarnoksiężników w maskach. W końcu sowa zrzuca list adresatce w Londynie. Chociaż nie widzimy treści, to dziewczyna jest wyraźnie zachwycona otrzymanymi wieściami. Słyszymy także charakterystyczny motyw muzyczny.

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego 2023 roku. Za produkcję gry odpowiada Portkey Games, tworzące od lat produkcje z uniwersum Harry’ego Pottera oraz Avalanche Software, mające długą historię tworzenia tytułów na filmowych licencjach, w tym docenioną serię Disney Infinity.

W grze wcielamy się we własnoręcznie tworzonego ucznia Hogwartu, który okazuje się być zdolny do korzystania z tajemniczej, prastarej magii, której wydają się nie rozumieć nawet sami profesorowe renomowanej akademii. Z czasem gracz formuje grupę towarzyszy, z którymi wpada na trop tajemniczego spisku czarnoksiężników i planów rebelii goblinów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze