Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Marrakesz, Złota klatka: Osiągnięcia i Trofea

Lista trofeów i osiągnięć do zdobycia wraz z pomocnymi wskazówkami.

Również zadanie w Marrakeszu oferuje siedem osiągnięć do zdobycia. Pamiętaj, że te trofea możesz zdobyć tylko i wyłącznie na tej mapie. Hitman oferuje jednak możliwość wielokrotnego rozgrywania wszystkich misji, więc na pewno nie powinno to być w żadnym stopniu problematyczne.

Zdobycie wszystkich osiągnięć może zająć nieco czasu, gdyż misja w Maroku proponuje aż osiem oficjalnych możliwości zlikwidowania dwóch celów. Do zdobycia srebrnego trofeum wymagane jest przetestowanie ich wszystkich, a trzeba powiedzieć, że są dość mocno rozbudowane i czasochłonne.

Osiągnięcie Niefortunna fortuna, gdzie - jak głosi opis - mamy okazać hojność, nie jest tak do końca oczywista, dlatego w opisie jego zdobycia zawarliśmy pomocne obrazki oraz mapki.


Poniżej znajdziecie spis wszystkich trofeów oraz osiągnięć dostępnych w Marrakeszu.

NazwaTrofeumOpis
Zbyt duży, by upaśćBrązoweUkończ misję Złota klatka
Osobiste podejście kalibru .50BrązoweZlikwiduj: Zaydana jako więzień, Strandberga podczas masażu i ich obu działkiem transportera
Niefortunna fortunaBrązoweOkaż hojność
Eskalacja MarrakeszuBrązoweUkończ 5 poziom eskalacji w Marrakeszu
Ostrożne planowanieBrązoweWybierz położenie startowe i skorzystaj z dostawy z agencji, aby przemycić przedmiot do Marrakeszu
Atrakcje turystyczneSrebrneUkończ wszystkie możliwości w Złotej klatce
Antyczny MarrakeszZłoteOsiągnij 20 poziom mistrzostwa w Marrakeszu

Zbyt duży, by upaść

Zlikwidowanie w dowolny sposób generała Rezy Zaydana oraz Clausa Hugo Strandberga oraz późniejsza ewakuacja w dowolnym miejscu zagwarantuje ci zdobycie tego trofeum. Jeśli lubisz działać konkretnie, powinna zainteresować cię nasza opcja na zabicie obu celów naraz w Marrakeszu. Niestety, wiąże się to też z zabójstwem osób postronnych, ale jest wymagane także w przypadku drugiego i przedostatniego osiągnięcia.


Osobiste podejście kalibru .50

To osiągnięcie wymaga trzech sposobów zabójstwa celów. Najpierw możesz skupić się na likwidacji obu mężczyzn w jednym momencie, o czym pisaliśmy akapit wyżej, w poprzednim trofeum.

Do zdobycia osiągnięcia wymagane jest też zabicie generała Zaydana jako więzień. Jest to jedna z przewidzianych przez twórców możliwości. Opcja nazywa się Waśń i opisaliśmy ją w naszym poradniku pod wskazanym linkiem.

Ostatnim punktem do zdobycia opisywanego trofeum jest ukończenie możliwości Ręce, które kaleczą, gdzie jako masażysta pozbywamy się kolejnego celu, Hugo Strandberga.


Niefortunna fortuna

Okazanie hojności powinieneś rozpocząć od pozyskania co najmniej pięciu monet. Niestety, nie możesz trzymać przy sobie tylu pieniędzy na początku misji, więc udaj się do sklepu z butami (1). Przeskocz nad betonową zaporą, aby uniknąć spojrzeń strażników. Z lady w środku budynku podnieś monety.

Teraz udaj się w kolejne miejsce (2), gdzie powinieneś rzucić mężczyźnie pięć monet. Będzie ci za to bardzo wdzięczny, a ty dzięki temu odblokujesz te osiągnięcie.


Eskalacja Marrakeszu

Tak jak w przypadku zadań w Paryżu i Sapienzy, tak również w Marrakeszu powinieneś ukończyć pięć zleceń eskalacji, dostępnych z ekranu po wybraniu danej misji. Są to oddzielne zadania, których nie da się wykonać podczas tradycyjnego trwania misji. Ukończenie zadania może ci jednak w tym pomóc, gdyż nauczysz się choćby tego, w jakim ubraniu można dostać się w dane miejsce. To znacznie ułatwi sprawę.


Ostrożne planowanie

Gdy już pozbędziesz się obu celów, nieważne czy oddzielnie, czy jednorazowo, a następnie ewakuujesz się z tego terenu, będziesz miał możliwość rozegrania misji jeszcze raz. Na ekranie planowania wybierz alternatywne miejsce startu oraz dostawę jakiejś broni z Agencji, a następnie uruchom zadanie, aby odblokować trofeum.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Marrakesz, Złota klatka: Wyzwania

Następnie: Hitman - Bangkok, Klub 27: Osiągnięcia i Trofea


Atrkacje turystyczne

Osiągnięcie srebrne otrzymasz po wykorzystaniu czterech możliwości zabójstwa generała Zaydana, trzech sposobów zabicia Clausa Hugo Strandberga oraz jednej, w której możesz pozbyć się dwóch celów naraz. Ostatnia opcja nazywa się W głąb króliczej nory i jest zdecydowanie najefektowniejszym sposobem zlikwidowania celów w tym zadaniu.


Antyczny Marrakesz

Ostatnim razem zbieraliśmy trofea w misji Świat jutra, we włoskiej Sapienzie. Tak samo tam, tak i tutaj wymagane jest osiągnięcie dwudziestego poziomu mistrzostwa misji, jeśli zależy ci na jedynym, złotym osiągnięciu w marokańskim zadaniu. Wykonuj zatem wyzwania, korzystaj z możliwości, przebieraj się, a także zbieraj kluczowe przedmioty, do czego może się przydać nasza mapa Marrakeszu. Gdy tylko zdobędziesz maksymalny poziom mistrzostwa, gra poinformuje cię o tym natychmiast.

Komentarze