Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Marrakesz, Złota Klatka: Mapa

Marokańskie uliczki, szwedzki konsulat i podziemia oraz dostępne w nich sekrety.

Gdy żar leje się z nieba, a Agent 47 jest zmuszony do ciągłego zmieniania ubrań lub biegania z karabinem na plecach, odchodzi nam wszelka ochota do zwiedzania tego pięknego miasta. Przecież ściągnięto nas tu po to, abyśmy pozbyli się dwóch bardzo ważnych celów. Czym zatem charakteryzuje się Marrakesz?

Jest to niewielka lokacja, gdzie głównymi miejscami miasta są dwa połączone ze sobą place. Znajduje się tam bardzo dużo ludzi, dlatego podczas ucieczki na koniec misji staraj się nie zwracać ich uwagi. Znajduje się tu też kilka kamienic, do których można wejść, ruiny starej szkoły, zamienionej teraz na prowizoryczną bazę wojskową, a także szwedzki konsulat.

Wszystkie te lokacje będziesz poznawał wraz z wykonywaniem możliwości opisywanych w poprzednich częściach poradnika. Miłego zwiedzania!


Cele w Marrakeszu:


Poziom 0

Zerowy poziom to podziemia, do których można dostać się z garażu szwedzkiego konsulatu lub od strony sklepu z butami. Oba miejsca są jednak silnie strzeżone przez wojsko i strażników. Sposoby dostania się tam poznacie studiując opisy zlikwidowania dwóch celów w Marrakeszu.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 1

Ten poziom obejmuje przede wszystkim ulice miasteczka oraz niektóre z pomieszczeń przejętej przez wojsko szkoły i szwedzkiego konsulatu. Znajdziesz tu wiele prowizorycznych broni, a także sporo miejsc, w których rozpoczynają się wyzwania.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Następnie: Hitman - Marrakesz, Złota Klatka: Wyzwania


Poziom 2

Znajdziesz tu sporo pomieszczeń szkoły i konsulatu, gdzie trafisz na kilka rodzajów broni czy przedmiotów kluczowych. Drugi poziom poznasz dopiero wtedy, gdy na dobre zagłębisz się w wykonywanie wyzwań i opcji pozbycia się celów.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 3

Ostatni poziom to zaledwie kilka pomieszczeń w kamienicach północno-zachodniej części miasta. Nie lekceważ ich jednak. Znajdziesz tu bowiem sporo interesujących przedmiotów, broni czy przebrań.

Możesz także otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać na dysk.

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły