Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Hokkaido, Situs Inversus: Osiągnięcia i Trofea

Lista wszystkich trofeów i osiągnięć oraz wskazówki ich zdobycia w Japonii.

Po zadaniu w amerykańskim Kolorado, gdzie wyjątkowo musieliśmy zabić aż cztery cele, gra powraca do swoich standardów i ponownie musimy dopuścić się likwidacji dwóch ludzi. Mapa nie jest zbyt duża, ale na swój sposób skomplikowana, czego nie można powiedzieć o osiągnięciach.

Ich zdobycie jest prawdopodobnie najłatwiejsze ze wszystkich dostępnych lokacji, co może stanowić na swój sposób osłodę po męczeniu się związanego z likwidacją dwóch celów. Poniżej zamieściliśmy pomocne opisy i wskazówki, gdyż nie wszystkie trofea mogą się wydawać jasne i zrozumiałe.


Poniżej znajdziecie spis wszystkich trofeów oraz osiągnięć dostępnych w Hokkaido.

NazwaTrofeumOpis
Trochę to zajęłoBrązoweUkończ misję Situs Inversus
Mistrz starego i nowegoBrązowePodaj Yamazaki trującą rybę fugu i zlikwiduj Sodersa za pomocą ramion robota
Linia życiaBrązoweWyobraź sobie, że się spotkamy
Eskalacja HokkaidoBrązoweUkończ 5 poziom eskalacji w Hokkaido
Przyszedłem przygotowanyBrązoweWybierz położenie startowe i skorzystaj z dostawy z agencji, aby przemycić przedmiot do Hokkaido
SenseiSrebrneWykorzystaj wszystkie możliwości w Situs Inversus
SajonaraZłoteOsiągnij 20 poziom mistrzostwa w Hokkaido

Trochę to zajęło

Ukończenie w dowolny sposób zadania Situs Inversus i ewakuacja z mapy sprawią, że otrzymasz opisywane osiągnięcie. Nazwa trofeum niewątpliwie odnosi się do tego, że była to ostatnia misja pierwszego sezonu gry Hitman.


Mistrz starego i nowego

Musisz zlikwidować swoje oba cele w konkretny sposób. W przypadku Yamazaki będzie to możliwość Łowyczyni emocji, zaś jeśli chodzi o Sodersa, będzie to opcja Pomyłka lekarska. Po zneutralizowaniu celów tymi metodami otrzymasz osiągnięcie.


Linia życia

W przebraniu dyrektora kliniki, które zdobędziesz chociażby podczas wykonywania możliwości Duch w maszynie. Będąc na najwyższym piętrze poczekaj na dogodny moment i przebiegając obok podejrzliwego strażnika wbiegnij do biura dyrektora. Z biurka podnieś kartę dostępu, po czym najbliższą klatką schodową dostań się do piwnicy. Kartą dostępu otwórz ostatnie dolne drzwiczki w kostnicy.


Eskalacja Hokkaido

Jak w każdym z poprzednich osiągnięć tego typu, tak tutaj musisz ukończyć pięć zadań eskalacji, tym razem w Hokkaido. Dostęp do nich otrzymasz po wybraniu lokacji na głównym ekranie gry.


Przyszedłem przygotowany

Ukończ zadanie w jakikolwiek sposób, nawet siłowy, po czym rozegraj ją jeszcze raz, tym razem wybierając alternatywne miejsce startu i dostawę broni lub gadżetu z Agencji do wybranego miejsca.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Hokkaido, Situs Inversus: Wyzwania


Sensei

Przedostatnim osiągnięciem, a jednocześnie ostatnim srebrnym, jest Sensei. Otrzymasz je po wykorzystaniu wszystkich możliwości w grze. W akapicie dotyczącym trofeum Mistrz starego i nowego znajdziesz dwa linki, które prowadzą do opisów wszystkich możliwości w Hokkaido.


Sajonara

Osiągnięcie dwudziestego poziomu mistrzostwa misji jest związane z wykorzystywaniem jak największej liczby możliwości, przebierania się, odkrywania sekretów gry oraz zdobywania kluczowych przedmiotów dla ukończenia zadania. W ostatnim ze wspomnianych przypadków przydatna może okazać się nasza mapa Hokkaido. Trofeum zostanie zaliczone po osiągnięciu wymaganego poziomu.

Komentarze