Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Mapa

Tajne pomieszczenie i piwnica, teren farmy oraz rezydencja, czyli sekrety Kolorado.

Stan Kolorado w USA kojarzy się pewnie większości z pięknymi widokami i relatywnie dobrą pogodą. W przypadku zlecenia Agenta 47 nie wystawimy jednak nosa za ponurą i przejętą przez tajną organizację przestępczą, farmę. Nie przyjechaliśmy tu jednak na wakacje.

Terenem działań jest głównie duży obszar farmy, ale też dwupiętrowa rezydencja z tajemniczą piwnicą, w której prowadzone są pewne eksperymenty. Znajdują się tam też drzwi do schronu, do którego będziesz musiał udać się po rozprawieniu z czterema celami.

Poniżej możesz zapoznać się z mapami poziomów dostępnych w Kolorado z pominięciem najwyższego, który jest jedynie szczytem wieży ciśnień i nie znajdują się tam żadne przedmioty. Obok niej jest za to jedno z miejsc do ewakuacji po skończonej misji.


Cele w Kolorado:


Poziom 0

Zerowy poziom to tak naprawdę tylko piwnica rezydencji oraz schron, do którego dostaniesz się dopiero po zlikwidowaniu wszystkich celów. Domyślnie znajdziesz tam klucze do garażu i piwnicy oraz nowoczesną strzykawkę z trucizną.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 1

Pierwszy poziom to generalnie cały teren farmy, a także małe budynki na niej i parter rezydencji. Oznaczyliśmy tutaj wszystkie zabójcze bronie, a także przedmioty kluczowe, wśród których znajdziesz między innymi klucz do pokoju Rose'a w rezydencji, nitroglicerynę, substancję halucynogenną czy też odznakę Interpolu, którą posiada jeden ze strażników.

Odnajdziesz też tu kilka ubrań, jak chociażby elitarnego żołnierza milicji w rezydencji, technika czy też… stracha na wróble.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Następnie: Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Wyzwania


Poziom 2

Drugi poziom to piętra zaledwie trzech budynków. Najwięcej ciekawostek znajdziesz na górze rezydencji. Oznaczyliśmy tutaj nie zabójcze bronie, służące do ogłuszania, a także kilka kluczowych przedmiotów: drukarkę 3D, telefon hakera, wybuchającą baterię czy też nitroglicerynę.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Komentarze