Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Dubaj: (In)Security - cel Marcus Stuyvesant

Scenariusz, w którym doprowadzisz do śmierci Marcusa Stuyvesanta na mapie On Top Of The World.

Na tej stronie opisujemy misję fabularną (Story Missions), jaką możesz rozegrać w Hitmanie 3, podczas zadania On Top Of The World rozgrywającego się w Dubaju. Ten scenariusz umożliwi zabójstwo Marcusa Stuyvesanta.

Jeśli rozpoczynasz zadanie w Dubaju od misji (In)Security zerknij na stronę: Hitman 3 - Dubaj: wejście do wieżowca, zdobycie mapy, cele, na której wyjaśniamy, jak wejść do wieżowca i jak zdobyć mapę lokacji.

W pierwszej kolejności udaj się do baru (1). Gdy pojawi się Marcus Stuyvesanta, idź za nim i za strażnikiem, który go ochrania. Podsłuchaj ich rozmowy, a następnie kolejnej, która odbędzie się w biurze ochrony. Dowiesz się, że Marcus czeka, aż zjawi się jego drugi ochroniarz. Twoją rolą jest odszukać go i wcielić się w niego.

Przebierz się za białego strażnika i odszukaj szatnię (znacznik misji cię do niej doprowadzi), w której znajdziesz rekruta (2), a także jego dokumenty (3). Porozmawiaj z nim, a potem poczekaj, aż się obróci - i wówczas zabierz dokumenty (3).

Wróć do biura ochrony i pokaż dokumenty swojemu zwierzchnikowi (4), a następnie poczekaj chwilę. Pojawi się Marcus Stuyvesant. Pokaż mu dokumenty, a potem idź za nim. Dotrzecie na taras, gdzie Marcus będzie chciał przetestować twoje umiejętności w rzucaniu nożami.

Podejdź do stołu (5), zabierz jeden z noży i wyceluj w ruszające się tarcze na wietrze (6). Możesz podejść do krawędzi tarasu, żeby ułatwić sobie to zadanie. Gdy strącisz wszystkie tarcze, pierwszy ochroniarz opuści to miejsce i zostaniesz sam na sam ze swoją ofiarą.

Możesz teraz bez problemu zabić Marcusa Stuyvesanta. Możesz użyć broni lub innego przedmiotu, który go powali, ale najciekawszym rozwiązaniem jest wypchnięcie go z wieżowca. Podejdź do Marcusa (7) i zepchnij go w przepaść (Push), gdy podejdzie do krawędzi.

Możesz teraz opuścić lokację i zakończyć zadanie, jeśli wyeliminowałeś Carla Ingrama, lub zajmij się drugim celem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, na przykład podczas misji fabularnej: Bird Of Prey.

Następnie: Hitman 3 - Dubaj: Bird Of Prey - cel Carl Ingram

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dubaj: How The Mighty Fal - cele Carl Ingram i Marcus Stuyvesant

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze