Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Dubaj: Bird Of Prey - cel Carl Ingram

Zadanie, podczas którego zabijesz Carla Ingrama na mapie On Top Of The World.

Na tej stronie opisaliśmy misję fabularną o nazwie: Bird Od Prey, którą można rozegrać w Hitmanie 3, w Dubaju. Celem tego scenariusza jest doprowadzenie do sytuacji, która umożliwi ci zabicie Carla Ingrama.

Wybierz odpowiednią Story Missions, by znaczniki doprowadziły cię do kolejnych celów zadania.

Na stronie: Hitman 3 - Dubaj: wejście do wieżowca, zdobycie mapy, cele wyjaśniamy, jak wejść do wieżowca i jak zdobyć mapę lokacji.

Misję rozpocznij od odnalezienia Zana „The Vulture” Kazema (1). Odnajdziesz go przed schodami prowadzącymi na spotkanie, na które został zaproszony. Asystentka Ingrama (kobieta w żółtym płaszczu) nie będzie chciała go wpuścić, dopóki strażnicy go nie przeszukają. Kazem nie zgodzi się na tę czynność i obrażony odejdzie.

Idź za nim. Gdy usiądzie na ławce i zapali papierosa, poczekaj, aż kobieta stojąca obok niego odejdzie. Wówczas uruchom urządzenie (2), by zwabić Kazema. Ukryj się w krzakach (3) i obezwładnij go, gdy podejdzie. Ukryj jego ciała w zaroślach i przebierz się w jego strój.

Zanim przejdziesz przez kontrolę, wyrzuć z ekwipunku bronie i przedmioty oznaczone jako Illegal Item, gdyż w innym przypadku zwrócisz na siebie uwagę kontrolerów. Podejdź teraz do strażników w białych mundurach (4) i poddaj się kontroli (get frisked).

Następnie wejdź na górę i podejdź do kobiety w żółtym płaszczu. Idź za nią. Zaprowadzi cię na miejsce spotkania. Usiądź w fotelu i poczekaj na Ingrama. Po chwili twój cel pojawi się w pomieszczeniu i zleci zabójstwo reportera, Hansa Luchta, który się mu naprzykrza.

Ingram wręczy ci zdjęcie dziennikarza, abyś mógł go rozpoczynać. Opuść pokój i udaj się do miejsca, gdzie masz odszukać reportera. Twój cel - Hans Lucht (5) - nosi okulary i ma założoną bordową marynarkę; idzie w stronę baru. Możesz więc spotkać go idącego w tamtym kierunku lub bezpośrednio przy ladzie barowej.

Porozmawiaj z nim. Zachęcony twoją propozycją pójdzie za tobą. Musisz upozorować jego śmierć i zrobić mu zdjęcie. W tym celu musisz zaprowadzić go w bezpiecznie miejsce, gdzie nikt was nie zobaczy. Wówczas obezwładnij go (nie zabijaj go), wyciągnij aparat i zrób zdjęcie. Ciało schowaj w skrzyni lub w szafie, żeby nie rzucało się w oczy.

Dobrym i bezpiecznym miejscem jest korytarz znajdujący się na prawo od baru. Powal reportera przed białymi drzwiami, następnie zrób mu zdjęcie, otwórz drzwi (kod: 4706) i umieść ciało w szafie, w korytarzu.

Zanim udasz się do Ingrama, warto zabrać ze sobą śrubokręt. Dzięki niemu będziesz mógł pozbyć się celu w białych rękawiczkach.

Śrubokręt (6) leży na biurku, w Control Room, na poziomie 3. Przebierz się na białego strażnika, by bez problemu tam wejść i zabrać narzędzie.

Gdy zdobędziesz śrubokręt, wróć do asystentki Ingrama (kobiety w żółtym płaszczu). Tym razem możesz zabrać ze sobą broń i inne nielegalne przedmioty (nie zostaniesz ponownie przeszukany). Podążaj za kobietą, by dotrzeć pokoi Ingrama. Kiedy tam dojdziecie, misja fabularna dobiegnie końca.

Teraz będziesz miał okazję do zabicia Carla Ingrama. Wyjdź na balkon, gdzie zostaniecie sami. Zanim twój cel przyjdzie na taras, odkręć śruby barierki (7) za pomocą śrubokręta. Gdy Ingram wejdzie na balkon, podejdź do drugiej barierki (8) i bezpiecznie oprzyj się o nią. Wówczas Carl zbliży się pierwszego oparcia (7) i chwyci się go. Wówczas twój cel spadnie z tarasu, co oczywiście będzie wiązało się z jego śmiercią.

Opuść szybko pokoje Ingrama i kieruj się do wyjścia z lokacji. Zejdź po schodach na piętro niżej. Wyjdź przez szklane drzwi (9) na zewnątrz. Podejdź do krawędzi i użyj spadochronu, by opuścić lokację.

Następnie: Hitman 3 - Dartmoor: wejście do posiadłości, zdobycie mapy, cele

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dubaj: (In)Security - cel Marcus Stuyvesant

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze