Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Chongqing: Certainty Principle - cel Imogen Royce

Przedostajemy się do tajemnego kompleksu i likwidujemy Imogen Royce w misji End of an Era (Chongqing, Chiny).

Na tej stronie przedstawimy jedną z metod na wyeliminowanie Imogen Royce podczas misji - End of an Era w Hitman 3 - rozgrywającej się w Chongqing, w Chinach. W tym celu przedostaniesz się do kompleksu ICA, gdzie znajduje się Royce, a także główny serwer, który trzeba zhakować.

Aby dostać się obiektu ICA, musisz wcielić się odpowiednią postać - w agenta ICA, który będzie mógł wejść do tajemnej placówki. W tym celu udaj się na Yuzhong Square i wejdź do restauracji (1), w której znajduje się jeden z członków ICA.

Podejdź do stolika i przysłuchaj się rozmowie dwóch postaci (2).

Następnie wyjdź z restauracji i wejdź do apartamentowca (3).

Udaj się na dach. Zejdź przez wyrwę w murku (4), by dostać się do mieszkania przez okno (5).

Wewnątrz odnajdź dokument (formularz) - P41 Form (6), który leży na podłodze, pod łóżkiem.

Wróć do restauracji (1). Teraz twoim celem będzie zdobycie przebrania pracownika ICA (7). W tym celu wejdź do toalety (8) i odkręć kran. Po chwili zaniepokojony kucharz, który stoi przy ladzie, wejdzie do tego pomieszczenia. Wówczas zneutralizuj go i schowaj ciało do skrzyni. Przebierz się w jego strój.

Następnie podejdź do agenta ICA (7) i obezwładnij go, gdy nikt nie będzie na ciebie patrzył (uważaj na wchodzących do restauracji ludzi i kucharza, który przechadza się po sali). Ciało schowaj w skrzyni w toalecie i przebierz się w ubiór agenta.

Wejdź do kuchni i porozmawiaj z przewodniczką (9). Zaprowadzi cię do kompleksu ICA, więc idź za nią i wykonuj jej polecenia.

Kiedy dotrzecie drzwi, których pilnują strażnicy (10), poddaj się kontroli. Zanim jednak to zrobisz, pozbądź się wszystkich nielegalnych przedmiotów z ekwipunku, jeśli je posiadasz. Wrzuć je do kosza, który znajduje się przy schodach.

Podejdź do strażników i pozwól się przeszukać (get frrisked). Przejdź przez drzwi, a po chwili pojawi się znowu przewodniczka. Idź za nią.

W pewnym momencie rozpocznie się odliczanie - masz 60 sekund, by zhakować komputer. Pojawi się na ekranie licznik (11).

Laptop (12), który należy zhakować, znajduje się na biurku. Jeśli zaczniesz go używać, kobieta za oknem (13) cię zauważy. Dlatego wejdź do małego pomieszczenia, w którym przebywa, i zeskanuj aparatem panel (14), który znajduje się na ścianie. W ten sposób zasłonisz okno. Wróć teraz do laptopa (12) i zhakuj go.

Wróć do przewodniczki i idźcie dalej. Spotkacie się z Imogen Royce, która przejmie rolę przewodnika. Podążaj za nią. Dotrzecie do głównego serwera, który musisz zhakować (jest to jeden z głównych celów misji, ale nim zajmiesz się dopiero później, gdy wyeliminujesz Husha i Royce).

Z Royce zwiedzisz pozostałą część obiektu. Cierpliwie podążaj za nią i wysłuchaj ją. Kiedy dotrzecie do pomieszczenia wskazanego na powyższym obrazku i po wysłuchaniu do końca kobiety, opisywana podmisja zakończy się. Wówczas będziesz miał chwilę, by wyeliminować swój cel.

Podejdź do przełącznika (15) i użyj go, by zasłonić okna i drzwi. Następnie zajdź od tyłu strażnika (16) i obezwładnij go, a potem szybko podejdź do Royce, powal ją i skręć jej kark. Ciała schowaj w szafie.

Nie zapomnij podnieść z ziemi Tier 3 access dongle, który upuściła Imogen. Przyda się do otwarcia drzwi prowadzących do głównego serwera, który musisz zhakować.

Następnie: Hitman 3 - Chongqing: Hack data core - hakowanie serwera, jak wejść i uciec z obiektu ICA

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Chongqing: Impulse Control - cel Hush

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze