Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Chongqing: Impulse Control - cel Hush

Pozbywamy się Husha w misji End of an Era (Chongqing, Chiny).

Impulse Control to podmisja w zadaniu End of an Era, jaką można rozegrać w Hitman 3. Celem tego scenariusza jest zbliżenie się do Husha, jednego z celów tego zadania, i doprowadzenie do jego śmierci.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Hush przebywa w wielopoziomowym budynku (1), przy The Lotus Passage, gdzie na poziomie 5. mieści się jego laboratorium (Hush's Private Lab).

Przy ulicy zobaczysz grupę bezdomnych (2) - podsłuchaj ich rozmowę, a następnie przebierz się za jednego z nich.

Aby zdobyć odpowiednie ubranie, zajdź od tyłu bezdomnego i powal go, ale tak, żeby cię nikt nie zauważył.

Odnajdź wejście do punktu rekrutacyjnego. Za niebieskim busem znajduje się drabina (3). Wejdź po niej na górę i przejdź do korytarza przez otwarte okno.

Na środku korytarza odnajdziesz pomieszczenie, w którym odbywa się rekrutacja. Poczekaj na swoją kolej i porozmawiaj z kobietą w białym stroju (4). Teraz musisz przedostać się na najwyższe piętro budynku, w którym przebywasz. W tym celu potrzebujesz łomu.

Wyjdź na korytarz, skręć w prawo i zejdź po schodach (5), uważając na strażników (6) po lewej stronie - schyl się.

W pierwszym pomieszczeniu odnajdziesz strój street guard (7), który umożliwi ci przemieszczenie się po tym poziomie. Przebierz się. Następnie przejdź do nieczynnej kafejki internetowej, z której wyjdziesz na zewnątrz (drzwi po prawej stronie).

W stroju street guard bez problemu miniesz dwóch strażników i wejdziesz do kolejnego pomieszczenia, w którym odnajdziesz łom (8). Zabierz go, wejdź po schodach, omiń kolejnych strażników i znowu wejdź po schodach, a przedostaniesz się do korytarza, w którym znajduje się punkt rekrutacyjny.

Za pomocą łomu otworzysz drzwi (9) i przedostaniesz się do klatki schodowej. Idź cały czas w górę, by dotrzeć na najwyższe piętro, gdzie swoje laboratorium ma Hush. Zdobądź odpowiednie przebranie, obezwładniając jednego ze strażników po drodze, lub po prostu omijaj ich. Uważaj również na kamery.

Gdy wejdziesz na najwyższy poziom budynku, nie wchodź jeszcze do laboratorium Husha. Wyjdź na zewnątrz przez okno (10) na klatce schodowej i po gzymsie przejdź do kolejnego pomieszczenia, w którym obezwładnij przebywającą tam postać - obiekt badań (11). Ciało schowaj w szafie i użyj jego stroju.

Wyjdź z pomieszczenia i podejdź do kobiety, która stoi przy laptopie (12). Przekaż jej, że jesteś gotowy do eksperymentu. Poczekaj, aż Hush (13) wstanie i przyjrzy się tobie. Kiedy się położy na fotelu, połóż się na drugim stanowisku.

Rozpocznie się eksperyment. Oprzyj się woli Husha, wciskając odpowiedni przycisk na padzie/klawiaturze, gdy pojawi się komunikat: Resist.

Kiedy zakończy się pierwszy test, Hush będzie musiał odpocząć, zanim rozpocznie się druga próba. Będziesz miał chwilę, by przygotować zasadzkę. Prawie wszyscy opuszczą to pomieszczenia. Poczekaj na dogodny moment - gdy kobieta - Junli (14) będzie stała przy laptopie i nikogo innego nie będzie w tym pokoju, wówczas ją powal i schowaj ciało w szafie (15).

Udaj się na stanowisko i poczekaj za Hushem. Rozpocznie się drugi test, tym razem bez Junli, która nie pozwalała na zwiększenie mocy urządzania. Dzięki temu dojdzie do śmiertelnego wypadku, gdyż Hush będzie nalegał na podkręcenie mocy. Znowu opieraj się woli mężczyzny. Po chwili twój cel zginie przez swoją lekkomyślność.

Udaj się za mężczyzną w niebieskim uniformie, aby opuścić strzeżone piętra i wyjść z budynku.

Następnie: Hitman 3 - Chongqing: Certainty Principle - cel Imogen Royce

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Chongqing: All-Seeing Eyes - cel Hush i Imogen Royce

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze