Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hipogryf ma problem. Ujawniono przerywnik z Hogwarts Legacy

Jest też kilka screenów.

Dość niespodziewanie, prezentacja firmy Autodesk jest źródłem nowych materiałów na temat Hogwarts Legacy. Obejrzeć można przerywnik filmowy oraz kilka screenów z gry.

Ujęcia pochodzą z wczoraj, gdy deweloperzy wyjaśniali, jak programy Maya oraz MotionBuilder pomagają w tworzeniu gry. Jest więc filmik, w którym dwójka młodych czarodziejów obserwuje znęcanie się nad hipogryfem. Na takie zachowanie nie ma miejsca, więc bohaterowie postanawiają pomóc.

Screeny pochodzą natomiast z silnika gra i nie są najwyższej jakości. Jest rzut oka na narzędzie do tworzenia postaci niezależnych (dostępne oczywiście tylko dla twórców), a także na edytor wyglądu postaci (przeznaczony już dla graczy).

Hogwarts Legacy nie ma jeszcze daty premiery, choć nieoficjalnie mówi się o grudniu. Tytuł zmierza na PC, PS4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły