Skip to main content

Hi-Fi Rush - zablokowane drzwi: jak otworzyć

Odblokuj sekrety i skróty.

Tu dowiesz się, jak w Hi-Fi Rush otwierać zablokowane drzwi, stające na drodze do sekretnych pomieszczeń. By niszczyć przeszkody, wybierz awatar sojusznika, który sobie z nią poradzi (F (klawiatura) / LT na padzie, a następnie aktywuj jego zdolność (Lewy Alt na klawiaturze albo RT na padzie).


Na tej stronie:


Czerwone pęknięcia

Przejścia posiadające czerwone pęknięcia mogą zostać zniszczone przez Macarona. Odblokujesz go w czwartym Utworze, jednak tego typu formacje możesz znaleźć znacznie wcześniej. Wyceluj w środek przeszkody i przytrzymaj klawisz wezwania do momentu, aż zielony okrąg pokryje się z białym (gdy będzie najmniejszy).


Płomienie

By pokonać płomiene, wezwij na pomoc Korsicę. Odblokujesz jej wsparcie dopiero po walce z bossem w rozdziale siódmym. Aktywuj jej umiejętność i naciśnij L Alt / RT w sekwencji pojawiającej się na ekranie. Płomienie znikają tylko na kilka sekund.

Druga przeszkoda, jaką potrafi pokonać Korsica, to aktywacja ukrytych przejść poprzez przeciążenie generatora. Postępuj tak, jak w przypadku płomieni.

Odblokowana zostanie sekretna ścieżka. Trudność polega na tym, że musisz się spieszyć - koło pośrodku ekranu pokaże, jak długo będzie trwać przeciążenie. Jeśli nie zdążysz, musisz powtórzyć akcję.


Drzwi z numerami

Ostatni typ przeszkód, to zamknięte drzwi z numeracją, gdzie znajdziesz specjalne wyzwania. Po ich ukończeniu możesz wrócić do kryjówki, a zostaną one zaliczone. Rozdziały, w których zaliczyłeś wyzwanie oznaczone będą podświetlonym napisem SPECTRA, gdy przeglądasz je z kanapy.

Takie drzwi znajdują się w prawie każdej misji, zwykle są dobrze ukryte. Przeście zostanie otwarte dopiero po pierwszym ukończeniu gry i powrocie do poziomu.

Następnie: Hi-Fi Rush - boss Mimosa: walka, jak pokonać

Spis treści: Hi-Fi Rush - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hi-Fi Rush - powtarzanie poziomów, utworów

Zobacz także