Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone z korzystnymi zmianami w pakietach kart

Mniej duplikatów.

Twórcy Hearthstone opisali nadchodzące zmiany w pakietach kart. Modyfikacje powinny ułatwić pozyskiwanie interesujących „kartoników” i znacznie zredukować liczbę duplikatów.

„Od premiery kolejnego rozszerzenia, za każdym razem, kiedy natraficie w pakiecie na legendarną kartę, będzie to karta z danego zestawu, której jeszcze nie posiadacie” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie.

Kiedy w naszych zbiorach znajdzie się złota lub standardowa wersja legendarnej karty, nie otrzymamy duplikatu aż do momentu, w którym nie zbierzemy wszystkich legendarnych kart z tego zestawu.

„Ponadto, nigdy nie natraficie w pakiecie na więcej egzemplarzy danej karty niż można wykorzystać w pojedynczej talii” - dodaje Blizzard.

To nie koniec zmian. Począwszy od premiery następnego rozszerzenia, każdy gracz ma gwarancję, że natrafi na legendarną kartę w jednym z dziesięciu pierwszych pakietów nowego zestawu.

Jednocześnie rozpoczęto Wielką Kraterową Promocję na zestawy pakietów kart z Podróży do wnętrza Un'Goro. Za tę samą cenę otrzymujemy dodatkowe paczki, zgodnie z tabelą:

Obecnie nie wiemy, kiedy można spodziewać się rozszerzenia, które wprowadzi wszystkie opisywane modyfikacje.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze