Skip to main content

Gwiazda „Strażników Galaktyki” promuje Mortal Kombat 1 w starym stylu

Jest też kultowy motyw muzyczny.

Nowy materiał promujący Mortal Kombat 1 odbiega nieco od zwiastunów, którymi zasypywało nas w ostatnim czasie studio NetherRealm. Tym razem postawiono na aktorski spot z Davem Bautistą w roli głównej.

Wydaje się, że niemal 2-minutowe nagranie zawiera każdy element, który powinien się pojawić w amerykańskiej telewizji z lat 90. Główne skrzypce odgrywa właśnie Bautista - były wrestlingowiec znany choćby z roli Draxa w serii „Strażnicy Galaktyki” - wzywający mieszkańców do porzucenia szarej codzienności i wykrzykiwania tytułu kultowej bijatyki.

Nieco absurdalny klimat połączony z występem lubianego aktora i niezastąpionym motywem muzycznym cyklu okazał się strzałem w dziesiątke. Zwiastun przyciąga uwagę i zbiera kolejne „łapki w górę”, choć przedstawia zaledwie kilka sekund samego gameplayu. Tytuł spotu - „Mamy to w krwi” - to bezpośrednie nawiązanie do głównego motywu nowej odsłony. Otrzymujemy swego rodzaju „odrodzenie uniwersum”, w którym pojawią się odmłodzone wersję znanych bohaterów.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zadebiutuje 19 września tego roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży otrzymają dostęp do postaci Shang Tsunga, pakiet dodatkowych wojowników w postaci komiksowych superbohaterów i wczesny dostęp do gry.

Część graczy mogła już wyrobić swoją opinie o grze podczas zamkniętych testów, zorganizowanych dla posiadaczy przedpremierowego wydania na konsolach. „Od płynnej animacji i ostrej grafiki, przez urozmaicony system walki i brutalne animacje, aż po stabilny kod sieciowy i przejrzysty interfejs - nadchodząca bijatyka NetherRealm Studios ma predyspozycje, by okazać się najlepszą odsłoną i tak znakomitej serii” - pisał Marek w swoich pierwszych wrażeniach z gry.

Zobacz także