Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 4 wkrótce wróci na Steam - z darmowymi dodatkami w prezencie

Oraz na Rockstar Games Launcher.

Przedstawiciele studia Rockstar Games poinformowali, że GTA 4 wróci do oferty platformy Steam w przyszłym miesiącu - 19 marca. W prezencie wszyscy posiadacze gry otrzymają za darmo dodatki fabularne.

Produkcję wycofano ze sprzedaży w cyfrowym sklepie Valve w ubiegłym miesiącu. Przyczyną były problemy z Games for Windows Live, z którym gra była powiązana - usługa Microsoftu już nie działa, więc deweloperzy stracili możliwość generowania nowych kodów aktywacyjnych.

The Ballad of Gay Tony to jeden z dodatków do GTA 4

GTA 4 wróci w edycji kompletnej, zawierającej nie tylko podstawową grę, ale także dwa rozszerzenia fabularne - The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony. Ponadto dotychczasowi posiadacze produkcji otrzymają darmową aktualizację z oboma dodatkami.

Do zbiorczego wydania rozbudowane zostanie również Episodes from Liberty City, czyli dostępny jako samodzielny produkt zestaw wspomnianych DLC. Osoby, które do tej pory kupiły pakiet, bezpłatnie dostaną więc bazowe Grand Theft Auto 4.

To nie wszystko, ponieważ kompletna edycja gry pojawi się też w Rockstar Games Launcher. Nabywcy podstawowej produkcji w Games for Windows Live, by zdobyć wersję z dodatkami, muszą połączyć konto z profilem w platformie twórców.

W Grand Theft Auto 4: Complete Edition zabraknie trzech stacji radiowych z rozszerzeń - RamJam FM, Self-Actualization FM i Vice City FM. Ponadto ze względu na wyłączenie sieciowej usługi Microsoftu gracze stracą dostęp do trybu wieloosobowego oraz rankingów.

Źródło: Steam

Następnie: "Je...ć Epic Games Store" - wulgarny opis pod sklepem Steam w Google

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze