Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ground Zeroes i Phantom Pain to dwie różne gry ze świata Metal Gear Solid

David Hayter nie wcieli się w Solid Snake'a.

W środę Hideo Kojima oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę serii Metal Gear Solid - Phantom Pain, sugerując, że częścią tego projektu jest także Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Okazuje się jednak, że mamy do czynienia z dwoma osobnymi tytułami.

- Ground Zeroes i The Phantom Pain to dwie różne gry - wyjaśnia przedstawiciel Konami w rozmowie z serwisem Gamespot. - Ground Zeroes to prolog do The Phantom Pain, na razie nie możemy powiedzieć nic więcej.

Nie jest jasne, czy obie gry ukażą się jednocześnie i w jednym zestawie, czy też gracze będę musieli kupić je osobno. Nie potwierdzono też platform sprzętowych w przypadku Ground Zeroes, choć Metal Gear Solid 5 : Phantom Pain ukaże się na Xboksa 360 i PlayStation 3. Nie znamy daty premiery.

Warto również zauważyć, że wieloletni odtwórca roli Solid Snake'a i Big Bossa, David Hayter nie został poproszony do podłożenia głosu w nowej odsłonie serii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły