Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gramy w Psychonauts 2 - warto było czekać 16 lat

Sequel doskonały?

Sequel jednej z najbardziej nietypowych gier platformowych XXI wieku ukaże się 16 lat po premierze oryginału - już jutro, 25 sierpnia. Mamy już dostęp do Psychonauts 2 i prezentujemy rozgrywkę oraz pierwsze wrażenia w materiale wideo.

Recenzja wkrótce.

Fani powrócą do świata szpiegów infiltrujących umysły. Podstawy rozgrywki to eksploracja, rozwiązywanie prostych łamigłówek środowiskowych oraz walka z wykorzystaniem psionicznych mocy - choćby telekinezy czy tworzenia płomieni.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a uruchomimy ją także na konsolach nowej generacji. Double Fine zostało wykupione przez Microsoft, więc platformówka będzie dostępna w ramach usługi Game Pass.

Warto przypomnieć, że Psychonauts 2 powstało dzięki wsparciu fanów. W 2016 roku twórcy zebrali ponad 3,3 mln dolarów na rozpoczęcie prac nad grą. Kiedy twórcy dołączali do rodziny Xbox Studios, tytuł był już praktycznie gotowy - dodatkowe fundusze pozwoliły jednak deweloperom dopracować szczegóły.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze