Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Godzilla nawiedziła Microsoft Flight Simulator - dzięki modyfikacji fana

Król potworów atrakcją w San Francisco.

Jeden z fanów Microsoft Flight Simulator przygotował modyfikację, która wprowadza do gry Godzillę - słynnego króla potworów.

Bestia umiejscowiona jest w San Francisco, a konkretnie w pobliżu mostów, które łączą miasto z Oakland. Kreatura jest jednak niegroźna - model stwora jest statyczny, co oznacza, że nie porusza się. Stanowi więc jedynie atrakcję turystyczną.

Godzilla jako atrakcja turystyczna

Autorem projektu jest internauta Sergio Perea. Modyfikację pobrać można za pośrednictwem serwisu Nexus Mods, gdzie dostępna jest także instrukcja instalacji (ale tylko w języku angielskim).

Twórca jednocześnie zaznacza, że jeżeli mod z Godzillą przypadnie fanom do gustu, przygotuje kolejny, tym razem dodający do produkcji King Konga, stojącego w pobliżu wieżowca Empire State w Nowym Jorku.

Stwór nie stanowi zagrożenia

Microsoft Flight Simulator dostępne jest na razie na PC, ale w przyszłości trafi na Xbox One. Gra pozwala zasiąść za sterami wirtualnego samolotu i polecieć w dowolne miejsce na Ziemi, którą odtworzono na podstawie danych z wyszukiwarki Bing.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PC Gamer

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze