Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Goat Simulator 3 ma datę premiery - choć nigdy nie wydano „dwójki”

Szalona koza w akcji.

Studio Coffee Stain ogłosiło, że Goat Simulator 3 - druga odsłona serii - ukaże się 17 listopada obecnego roku na PC (tylko w Epic Games Store) oraz na konsolach obu generacji.

Produkcję zapowiedziano w czerwcu, za pomocą trailera udającego Dead Island 2. To chyba swego rodzaju tradycja - pierwsza część cykl naśladowała w identyczny sposób słynny zwiastun pierwszego Dead Island, ten z wydarzeniami ukazanymi w odwrotnej kolejności.

„Nowa gra będzie świeżym spojrzeniem na dobrze znane, wiejskie sianie zniszczenia, które gracze znają i kochają. Tym razem będziecie mogli wskoczyć do zabawy w kooperacji dla czterech osób, z całą wyspą do eksploracji i destrukcji” - zapowiadają deweloperzy.

Zamówienia przedpremierowe wyceniono na około 126 złotych. Jest też wersja „Digital Downgrade” za 169 zł, zawierająca miedzy innymi kosmiczny skafander, skórkę Goat Zero (rzekomo z gry GoatZ) czy też... pliki umożliwiające wydrukowanie kilku obiektów na drukarce 3D.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze