Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Geoff Keighley obiecuje „cuda” na otwarcie Gamescomu

Będzie Symulator Kozy.

Znany dziennikarz i pomysłodawca The Game Awards, Geoff Keighley zapowiada atrakcje, jakie czekają widzów i uczestników otwarcia targów Gamescom 2022. Impreza odbędzie się we wtorek, 23 sierpnia.

W rozmowie z portalem VGC prowadzący imprezę Keighley opowiedział, czego można się spodziewać:

Na scenie pojawi się ponad 20 gier, to będzie wielkie widowisko. Mamy kilku bardzo fajnych gości, którzy przyjeżdżają do Niemiec, aby dołączyć do nas na scenie i ujawnić swoje gry oraz zaprezentować nową zawartość.

Zdradził też, że na pokazie w Kolonii zobaczymy kilka produkcji, które z różnych powodów nie pojawiły się na wcześniejszym Summer Game Fest.

- Mamy mieszankę gier, które zostały już ogłoszone oraz sporo nowości. Mamy kilka dobrych rzeczy. Tak naprawdę nie ogłosiliśmy listy firm, które będą obecne, ale mamy kilka fajnych niespodzianek i rzeczy, których myślę, że ludzie nie spodziewają się zobaczyć

Czytając komentarze Internautów, można odnieść wrażenie, że nie spodziewają się oni przede wszystkim dużych produkcji i szumnych zapowiedzi, a największą niespodzianką byłaby obecność choć jednej dużej gry AAA. Z pewniaków, na pewno zobaczymy Goat Simulator 3, nową grę twórców Subnautiki oraz Sonic Frontiers.

Impreza otwierająca targi potrwa około dwie godziny. Spora część gier, jakie się pojawią, to tytuły planowane na przyszły rok. Start o godzinie 20:00.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Goat Simulator 3

PS5, Xbox Series X/S, PC

Sonic Frontiers

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

See 1 more

Subnautica

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze