Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: 1000 kodów do zamkniętej bety World of Tanks Generals

Złap kod i zagraj w betę.

Na początku tygodnia ruszyły zamknięte beta testy gry World of Tanks Generals. Najnowszy projekt Wargamingu to kolekcjonerska karcianka, osadzona w realiach II wojny światowej, nastawiona przede wszystkim na bitwy pomiędzy graczami. Dostępna będzie z dowolnej przeglądarki, oczywiście w modelu Free to Play.

Karcianka wojenna? Czemu nie!

W dzisiejszym giveawayu mamy dla Was aż 1000 kodów do bety. Wystarczy kliknąć w poniższy link, złapać klucz i od razu przejść do zabawy. W sam raz na weekend!

Jak informują twórcy, w zamkniętej becie dostępnych jest ponad 200 unikatowych kart z trzech nacji - Niemiec, Rosji i USA. Z armią kart w talii i różnymi podejściami strategicznymi, każda bitwa może być niepowtarzalna. Błyskawiczne uderzenia, taktyczne podchody lub frontalne, wyniszczające wymiany ognia - to wszystko czeka na graczy w World of Tanks Generals.

Co ważne, gracze biorący udział w testach będą mieć możliwość przekazania swoich wrażeń deweloperom, a zebrane opinie posłużą do ulepszania gry i będą stanowić wkład w dopracowanie rozgrywki.

*

Nie chcesz, by ominął Cię następny giveaway z ciekawymi kodami?
Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco.

Tagi
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze